З порушенням усіх норм та правил, – архієпископ Климент прокоментував своє затримання

Архієпископа Кримської єпархії Православної церкви України Климента випустили з центрального райвідділу поліції окупованого Сімферополя після 4 годин тримання і перевезли у Київський райвідділ поліції.

Про це він повідомив у коментарі телефоном журналістам 24 Каналу.

Читайте також: У МЗС України відреагували на затримання архієпископа ПЦУ Климента в окупованому Криму

Російські спецслужби затримали Архієпископа Сімферопольського і Кримського Православної церкви України Климента на автовокзалі в окупованому Сімферополі, коли той збирався їхати до Ростова-на-Дону на суд над українським в’язнем Кремля Павлом Грибом.

Спочатку так звані поліцейські попросили надати їм документи та відкрити дипломат, щоб вони подивилися, що в ньому є. Після цього мені сказали, щоб я пройшов в чергову частину на автовокзалі. Вони викликали «наряди поліції»,
– розповів священнослужитель.

За цей час, Ахієпископ розказав, що він зв’язався з українським консулом в Ростові-на-Дону, керівництвом церкви та правозахисниками. Прибув Еміль Курбедінов і вони вже разом відправилися у центральний відділок поліції в окупованому Сімферополі.

«Там мене протримали чотири з порушенням усіх норм та правил, бо за три години мені мали пред’явити звинувачення», – додав Климент. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *