Хто та навіщо зачищає людей Захарченка на окупованому Донбасі: розкрито деталі

На окупованій території Донецької області продовжується масова зачистка людей колишнього ватажка “ДНР” Олександра Захарченка.

Про це в інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ розповів заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.

Тука відповів на запитання, чи правда, що що люди Сергія Курченка (близький до Януковича український олігарх-втікач) прибирають останніх людей Захарченка.

“Так, йде заміна містечкових князьків на людей… Я б не сказав навіть – на людей, більш лояльних Кремлю… Там триває процес централізації системи управління регіоном”, – заявив міністр.

Він зазначив, що перші прояви зачистки людей Захарченка були ще взимку 2015 року під час обміну полоненими – тоді представники ФСБ, присутні на Донбасі, зробили спробу повністю підпорядкувати собі весь процес.

“З тих пір все й триває. Після того, як прибрали Плотницького й Захарченка, йде загальна заміна – аж до комендантів населених пунктів, “керівників” комунальних підприємств”. Так що казати зараз хоч про якусь самостійність усіх цих квазіреспублік – це абсолютно несерйозно. Їхня присутність у тристоронній групі (в Мінську, – НП) абсолютно ні на що не впливає – переговори йдуть безпосередньо з Росією”, – додав Тука.

Повну версію інтерв’ю Туки читайте тут: Росія закінчує на Донбасі те, що почала ще до вбивства Захарченка – Георгій Тука

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *