Вдова Захарченка вляпалася в гучний скандал

Вдову ватажка «ДНР» Олександра Захарченка Наталію звинуватили в несплаті податків в «бюджет» за оренду приміщень для мережі магазинів «1-й Республіканський».

Така інформація надійшла від автора телеграм-каналу «КараулЪ», – повідомляє obozrevatel.

За його даними, Наталя Захарченко фактично керувала мережею магазинів на окупованій території Донбасу.

«Вигідна була справа, багатомільйонні обороти. І, найголовніше, відсутність орендної плати та мінімізація податків», – написав він.

При цьому в коментарях жителі так званої «ДНР» заступилися за вдову терориста і вказали, що вона нібито знаходиться на «передовій».

У відповідь на це автор «Караула» закликав терористку сплатити податки і встановити справедливість.

«Нехай вдова Захарченка відшкодує недоїмку по оренді і податки за 4 роки в бюджет «ДНР» і керує магазинами далі. Це мільйони. Вона ж не платила податки і оренду, тим самим грабувала напару з чоловіком російських людей, поки з чоловіка героя ліпили для російського глядача. Хіба це справедливо? А якщо ні, то її потрібно просто судити. Я вважаю, що про це треба говорити», – підсумував він.

У вересні терористи «ДНР» для підняття бойового духу у бойовиків привезли на передову нібито вдову Захарченка. Однак, в мережі засумнівалися, чи ту жінку показали народу.

Нагадаємо, Захарченко був убитий під час вибуху в Донецьку 31 серпня. 2 вересня пройшла церемонія прощання з терористом.

У відповідь на це Наталія Захарченко пообіцяла помститися за вбивство чоловіка. Таку заяву вона зробила на «передовій».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *