У Зеленського вже вже бачать «розклад і завдання» нового візиту у США

Помічник президента Андрій Єрмак заявив, що під час зустрічі президентів США та України обговорювався офіційний візит у США Володимира Зеленського.

За словами Єрмака, попередня розмова – це вже частина історії, повідомляє ТСН.

Він зазначив, що на полях 74-ї Генеральної асамблеї ООН, де Трамп і Зеленський зустрічалися 25 вересня, «обговорювалися вже зовсім інші питання».

«Саме за ініціативи президента Трампа було дуже так конкретно закцентовано: так, торгівля – з американської сторони у мене відповідає держсекретар, з енергетики – міністр Перрі, з української сторони…», – сказав радник Зеленського.

Тобто, за його словами, на сьогоднішній день існує такий розклад і завдання щодо підготовки вже офіційного візиту президента Зеленського у США.

Раніше повідомлялося, що Курт Волкер на посаді спеціального представника держдепартаменту США з питань України обговорював з особистим адвокатом Трампа українську тему і допомагав зв’язатися з людьми в адміністрації Зеленського.

Зокрема, у повідомленні 19 липня, Волкер пише: «Пане мере, приємно було поснідати сьогодні вранці. Як ми обговорили, зв’язую вас з Андрієм Єрмаком (помічник президента України Володимира Зеленського), який дуже близький до Президента Зеленського…». 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *