У КМДА розповіли, як буде використовуватися вертолітний майданчик Януковича

Перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Паровозник заявив, що вертолітний майданчик екс-президента Віктора Януковича використовуватимуть у культурних проектах Києва.

Крім того, вертолітний майданчик Януковича, можливо, буде задіяно при транспортуванні тяжкохворих бійців АТО, повідомив перший заступник голови КМДА, передає Українська правда.

Територія конгресно-виставкового центру «Парковий», за словами Поворозника, буде використовуватися в культурних та соціальних проектах столиці.

Перший заступник голови КМДА зазначив, що вертолітний майданчик, можливо, буде використовуватися в санітарній авіації, у тому числі для транспортування тяжкотравмованих бійців АТО в лікувальні заклади.

Також Поворозник розповів, що в суботу відбудеться зустріч з усіма орендаторами приміщень виставкового центру. Він додав, що в разі потреби місто зможе проводити там заходи, зокрема, там планують форум, пов’язаний з податківцями.

Нагадаємо, новим власником конгресно-виставкового центру «Парковий» віднедавна є уродженець Краматорська Сергій Московський – наближений до народного депутата від «Блоку Петра Порошенка» Максима Єфімова.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *