У екс-заступника міністра юстиції Мороза знайшли печатки держнотаріуса і контори

Під час обшуку в київській квартирі колишнього заступника міністра юстиції Павла Мороза знайшли вкрадені гербову печатку №8 Другої Київської державної нотаріальної контори і штамп державного нотаріуса цієї ж контори.

Про це передають Наші гроші з посиланням на джерело в міністерстві.

Зазначається, що обшукували квартиру в рамках кримінального провадження щодо хабарів Мін’юсту. За правилами, виявлене повинно бути в єдиному екземплярі і зберігатися в сейфах установ, якім вони належать.

Крім того, правоохоронці вилучили у екс-заступника міністра печатки готелю «Дружба», фірми Grotkal Holdings Limited (кіпрська компанія, власниками якої є дві інші кіпрські компанії – Elpico Nominees limited і Elpico Trustees Limited) і печатку/штамп прямокутної форми з написами на грецькій мові.

Також в квартирі Мороза знайшли аркуші формату А4 з відбитками ряду українських компаній, деякі з печатками і записами, схожими на підпис. Багато з цих компаній вже неіснуючі або перейменовані. Це «УСК Гарант Авто», ПКПП «Успіх», ТОВ «Гарант Авто Сервіс», ТОВ «Ніто ЛТД», ТОВ «Діл Інтернешнл», ТОВ «Сканія Кредит Україна», ПКПП «Володар-2», ТОВ «Мерлоні Термосанітарі Укр ЛЛС», ТОВ «Альтком Консалтинг», ВКФ «Альбадент Лтд», «Українська кіпрське ТОВ «Промітеас стоунз «.

Крім іншого, були виявлені картка ідентифікації клієнта Moroz Pavlo № 0113421, банківський ключ у вигляді флеш-накопичувача і 25 патронів.

Нагадаємо, міністра юстиції Петренко і на той момент його заступника Мороза звинувачували в здійсненні рейдерських захоплень підприємств.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *