У Черкасах спалили авто секретаря міськради

У Черкасах спалили авто секретаря міськради

У Черкасах згорів автомобіль секретаря міської ради Ярослава Нищика, політик вважає це переслідуванням.

Про це повідомляють пост Нищика у Facebook та агенція "Укрінформ".

"О пів на дванадцяту ночі почув два вибухи, а через хвилину у двері постукали сусіди і повідомили, що горить мій автомобіль … Два тижні тому до мого знайомого підійшли двоє чоловіків специфічної зовнішності, на вигляд років сорока, і сказали передати мені від імені підприємців: якщо міськвиконком ухвалить рішення про знесення незаконних МАФів біля центрального ринку, то "всьо будєт горєть". Це було за день до засідання виконкому, на якому і ухвалили згадане рішення. У свідченнях поліції я повідомив, що спалення машини – це початок переслідування моєї родини. За 2 хвилини до пожежі по дворі сусіди бачили молодого хлопця, який метався по двору" — написав Нищик.

Нищик каже, що в його автівці був новий аккумулятор і ніколи не було проблем з проводкою, перед пожежею вона 10 годин стояла. Перед подією машина пройшла діагностику і техогляд.

Пожежа сталась вночі з 12 на 13 вересня. Через неї згорів не лише Dodge Ram Van Нищика, але і Volkswagen Polo, що стояв поряд.

Чиновник каже, що рішення експертів ще немає, але у виникнення пожежі через замикання електропроводки чиновник не вірить.

Поліція Черкас розпочала розслідувати кримінальне провадження за фактом умисного знищення майна.

«Аргумент»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *