Трамп відмовився від участі в нагородженні видатних діячів мистецтв після їх наміру бойкотувати Білий дім

Трамп відмовився від участі в нагородженні видатних діячів мистецтв після їх наміру бойкотувати Білий дім

Президент США Дональд Трамп і перша леді Меланія не братимуть участі в щорічній церемонії вручення премій за видатні досягнення в мистецтві, яка пройде у вашингтонському Центрі Кеннеді. Напередодні декілька лауреатів заявили, що мають намір бойкотувати Білий дім, в зв’язку з позицією президента щодо трагедії у Шарлотсвіллі.

Як повідомяє Голос Америки, з посиланням на Білий дім, причиною неучасті глави держави в церемонії стало небажання лідера держави «відволікати» учасників події.

«Президент і перша леді вирішили, що вони не візьмуть участь в церемонії цього року для того, щоб дозволити нагородженим святкувати, не відволікаючись на політику», говориться в заяві Білого дому.

Напередодні двоє з п’яти лауреатів премії цього року — співак Лайонел Річі і танцівниця Кармен де Лаваллад — повідомили, що вони збираються оголосити бойкот, і не братимуть участі в традиційному прийомі в Білому домі, який проводиться після церемонії нагородження.

У четвер 86-річна де Лаваллад, пояснюючи своє рішення, зробила спеціальну заяву.

«У зв’язку з тим, що чинний лідер (нашої держави) вирішив проводити соціально розділяючу і морально безвідповідальну політику, яка суперечить принципам, які відстоювали я і багато інших, я відмовляюся від запрошення на прийом в Білому домі», — йдеться в заяві артистки.

Крім Річі і Лаваллад, нагороди під час церемонії, запланованій на 3 грудня, повинні отримати співачка Глорія Естефан, репер ЛЛ Кул Джей і сценарист Норман Лір.

Напередодні стало відомо, що члени Президентського комітету з мистецтву і гуманітарним наукам вирішили вийти зі складу комітету на знак протесту проти коментарів Трампа про події в Шарлоттсвіллі, штат Вірджинія.

 «Аргумент»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *