Тимошенко заявляє, що Порошенку прийшов «політичний кінець»

Лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко впевнена, що вибори президента стануть «політичним кінцем» для чинного глави держави Петра Порошенка і його партії.

Про це вона заявила в понеділок на погоджувальній раді в парламенті, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

«Вам, шановні друзі, через 6 місяців політичний кінець», – сказала Тимошенко, звертаючись до голови фракції БПП Артура Герасимова.

Такою була реакція глави «Батьківщини» на виступ політика, в якому Герасимов вчергове звинуватив Тимошенко у підтримці інтересів Кремля в Україні.

Тимошенко також додала, що «це говорить про те, що Порошенко визначився, хто його головний опонент на президентських виборах».

Вона також звинуватила Герасимова у відповідь, зазначивши,що його радник Ігор Безлер «не просто злочинець, а людина, яка вбиває українців».

«І Артур Герасимов буде нас вчити, як любити Україну разом із Порошенком, який торгує з Росією і який служить Росії і прикривається фальшивим патріотизмом», – підкреслила лідер «Батьківщини».

Крім цього, Тимошенко заявила, що Порошенко з оточенням перед виборами, знаючи, що програють, спробують скупити за безцінь «майже половину» газотранспортної системи України.

Нагадаємо, раніше Юлія Тимошенко заявила, що буде привчати президента Петра Порошенка «до правильних речей».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *