Стратегічним танковим заводом під час війни керує раніше судимий за корупцію керівник тролейбусного депо

Зрада-зрадонька: ЦБТУ МОУ, себто Центральне бронетанкове управління Міністерства оборони України, в односторонньому порядку розірвало договір із Житомирським бронетанковим заводом щодо планового постачання в нашу армію партії БМД (бойова машина десанта) із вимогою повернути отримані в якості передплати кошти та сплатити 15млн.грн. штрафних санкцій.

Причина: неспроможність керівництва заводу виконати взяті на себе зобов’язання.

Наслідки: Державне оборонне замовлення на 2017 рік зірвано — армія не отримає техніку, а бійці на фронті у разі бойових зіткненнь із ворогом не отримають захист броні, у зв’язку із чим втрати наших солдат будуть у рази вищі, але кого то на Печерських пагорбах турбує чи колись взагалі турбувало?..

Якщо ви скажете: Євген, то усе наклеп і брехня, бо в нас же #Порошенко наче не щодня звітує про чергові перемоги та досягнення у виробництві сучасної зброї! То я відповім: то все піар і маячня, яка далі виставкових взірців на жаль не йде.
За які взагалі сучасні взірці зброї може йти мова, коли довбаний «Укроборонпром» не може здати у війська звичайні відновлені БМД??

Світлина від Євгена Шевченка.А якщо ви спитаєте, як таке можливо, то я відповім: коли стратегічним танковим заводом під час війни (!) керує такий собі раніше судимий за корупцію керівник тролейбусного депо Михайло #Мосін, то особисто мене зовсім не дивує, що за техніку завод гроші таки отримав, а наразі немає ані грошей, ані техніки.. 

Світлина від Євгена Шевченка.
Ба більше того, прокуратура таки відкрила декілька кримінальних провадженнь щодо розкрадання бюджетних коштів — одне з них на суму 77млн.грн. І підозрювані саме Мосін та його заступник #Лозовий, але усі ті справи припадають пилом, бо пан #Луценко надав команду спустити усе на гальмах. Тож ці потвори й надалі «успішно» керують бронетанковим заводом, на якому добре навчились не бойову техніку створювати, а бюджет пиляти.

P.S.: так а що там президент казав на рахунок створення Антикорупційного суду? Що він не потрібен? Ну-ну..

Світлина від Євгена Шевченка.

Євген Шевченко

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *