Що потрібно знати про чорний шоколад

Шоколад – досить поширений продукт харчування, безпомилковий каталізатор радості, надійне джерело втіхи, підсилювач настрою і індикатор романтики.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, Міністерство охорони здоров’я України дає деякі рекомендації по вибору і властивостям шоколаду.

В какао присутні безліч корисних елементів, зокрема катехінів, флаванолов, антоціанів, магнію, заліза та ін. Всі вони роблять шоколад надзвичайно корисним для здоров’я.

Темний шоколад допомагає відновити гнучкість артерій, одночасно не допускаючи прилипання лейкоцитів до стінок кровоносних судин.

Також какао і шоколад дуже позитивно впливають на стан мікрофлори кишечника, а також захищають шкіру від ультрафіолету.

Часте споживання какао або шоколаду запобігає вільнорадикальним процесам і робить краще кровопостачання і утворення колагену.

Вибираючи якісний шоколад, приділіть увагу його складу. В першу чергу у складі повинно бути не менше 70% какао. Також шоколад повинен швидко танути, адже якісний шоколад починає танути при температурі 35-37 градусів Цельсія. Намагайтеся вибирати шоколад без горіхів, адже це може спровокувати алергію.

Для більшої користі фахівці рекомендують споживати шоколад з ягодами, додавати какао в вівсяну кашу, готувати пастилу з додаванням какао тощо.

Нагадаємо, Супрун радить при виборі якісного шоколаду завжди перевіряти, чи є в шоколаді молоко. За словами Супрун, перевірити якість шоколаду можна за його складом: какао масла какао там має бути не менше 70%. Цукру, навпаки, повинно бути як можна менше.

Раніше вчені з США заявили, що регулярне вживання шоколаду в помірній кількості знижує ризик розвитку небезпечної серцевої хвороби — миготливої аритмії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *