Російські пранкери намагалися спровокувати митрополита Епіфанія, – ПЦУ

Кремлівські спецслужби, прикрившись ім‘ям депутата Європейського парламенту, намагалися у розмові спровокувати предстоятеля Православної церкви України, митрополита Київського і всієї України Епіфанія.

Про це повідомляють на сторінці Православної церкви України у Facebook.

«Протягом минулих днів митрополит Епіфаній отримав багато привітань, у тому числі телефоном. Скориставшись цим російські спецслужби через так званих «пранкерів» (осіб, які у телефонній розмові видають себе за іншого) спробували вчинити інформаційну провокацію», – ідеться у повідомленні.

21 грудня був здійснений дзвінок нібито від імені Девіда Макалістера, голови Комітету закордонних справ Європейського Парламенту. Поступово під час розмови почали ставитися провокативні питання, зокрема про «захоплення Лаври», про підтримку тих чи інших кандидатів на виборах, про ставлення до «прав гомосексуалістів» тощо, зазначили в ПЦУ.

«Митрополит Епіфаній висловлював ті самі думки, що і у всіх публічних виступах: Українська церква виступає проти насильства і розпалення ворожнечі, вона відкрита до діалогу; ніякого «захоплення Лаври» не може бути, а розмови про «захоплення» мають на меті поширювати напругу в суспільстві. Церква дотримується біблійної позиції, визначаючи одностатеві стосунки як гріх, і цю думку поділяє більшість українського суспільства. Також Церква не втручається у політичний процес та не вказує своїм вірним, яких кандидатів чи партії слід підтримувати», – заявили в ПЦУ.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *