Путін просить допомогти зняти санкції – в Італії погоджуються

Президент Росії Володимир Путін просить в італійського прем’єр-міністра допомогти відновити хороші відносини між РФ та ЄС.

Про це він розповів на прес-конференції після переговорів з італійським прем'єр-міністром Джузеппе Конте в Римі, передає Європейська правда з посиланням на Reuters.

«Ми сподіваємося, що Італія послідовно і чітко висловлюватиме свою позицію (щодо поліпшення зв'язків) і буде боротися за те, що неодноразово говорилося в суспільстві, а саме за повне повернення до нормальних відносин між Росією та Європою в цілому», — сказав він.

Путін каже, що немає перешкод для нормальних відносин між РФ та ЄС. Тому він просить нове керівництво блоку в тому, що санкції проти Москви були контрпродуктивними.

Прем'єр Конте заявив, що санкції проти Росії не є самоціллю. Він назвав їх тимчасовим заходом і додав, що Італія працює над створенням умов для поліпшення зв'язків.

Нагадаємо, Путін закликав Зеленського зняти блокаду окупованого Донбасу

Війна на сході України, або Війна на Донбасі, – військовий конфлікт, розпочатий російськими загонами, які вторглися у квітні 2014 року на територію українського Донбасу після захоплення Росією Криму, серії проросійських виступів в Україні і проголошення «державних суверенітетів» ДНР та ЛНР. Конфлікт має характер міжнародного і став продовженням російської збройної агресії проти України.

Попри численні факти участі Збройних сил РФ та докази причетності Росії до війни, офіційно Росія не визнає факту свого вторгнення в Україну, тому з українського боку війна розглядається як неоголошена. Ряд українських політиків називає війну на сході України «гібридною війною» Росії проти України. Юридично на сході України триває Антитерористична операція, яка з 2018 року має назву Операція Об'єднаних Сил. Російська влада неодноразово заявляла про своє несприйняття Антитерористичної операції й вимагала її припинення та початку переговорів з бойовиками.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *