ПриватБанк опинився у центрі скандалу через ставлення до українських воїнів

“ПриватБанк” знову виявився замішаним в скандальній історії, співробітники фінансової установи позбавили доступу до власних  доходів військовослужбовця, який несе службу на Донбасі.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відповідний коментар боєць залишив на порталі Мінфін.

Чоловік повідомляє, що місяць тому “ПриватБанк” вимагав від нього принести документи у відділення:

“Сказали що це вимога МФУ. Хоча чомусь не Альфа не Ощад не вимагають документи. Те, що я військовослужбовець і перебуваю в зоні ООС(АТО) і поруч немає відділень, також як і можливості поїхати в найближче місто, банк не хвилює”.

Військовослужбовець також додає, що зіткнувся з проблемою при вході в “Приват24” – номер, який був прив’язаний до його банківського рахунку, виявився непідтвердженими. Тепер чоловікові потрібно їхати із зони ООС у відділення “ПриватБанк”:

«Багато років заходив в “Приват24″, знімав гроші без картки, так як карта загублена, а тут треба знову підтверджувати. Написав чат, там сказали що треба йти до банкомату, або терміналу і підтверджувати тому що він став не фінансовим. На питання, чому він таким став, відповіли, що, можливо, клієнт банку, який має доступ до мого номеру щось поміняв. Хоча доступ до номеру маю тільки я”.

Клієнт “ПриватБанк” також повідомив, що тепер не може користуватися власними коштами: “Не можу годувати свою сім’ю. Це схоже на знущання”.

ПриватБанк опинився у центрі скандалу через ставлення до українських воїнів

Нагадаємо, детективи американської компанії Kroll оприлюднили звіт про розслідування крадіжки грошей з молдавських банків. У справі фігурує ПриватБанк.

Високий суд Лондона почав розгляд апеляційної скарги Приватбанку проти Геннадія Боголюбова та Ігоря Коломойського на суму 3 мільярди доларів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *