Поводиться як першокласник: політолог розкритикував передвиборчу кампанію Порошенка

Політолог Віктор Небоженко пояснив, чому партія Петра Порошенка втрачає рейтинг, зазначивши, що екс-президент веде себе як першокласник.

Таку думку політолог висловив у коментарі Главреду.

«Не можна після того, як будучи п’ять років президентом країни, починати поводитися як першокласник. І рішення назвати партію Європейська солідарність – виглядає принизливим. Саме зараз Європа показує відмову солідарності з Україною. Потрібно було вибрати що-небудь домашнє», – заявив Небоженко.

На думку політолога, для того, щоб впевнено пройти в Раду партії Порошенка необхідно мінімум набрати 6,5% відсотків. Небоженко також звернув увагу на те, що, якщо колишній президент не буде працювати над традиційним націоналістичним електоратом в Україні, тоді голоси перейдуть до партії «Голос».

За словами політолога, якби Порошенко продовжував говорити про «армію-мову-віру», то спокійно набирав би 7-8%.

«Якщо порівнювати Запорожець і Мерседес, то звичайно краще Мерседес. Але ми то його купити не можемо. І це говорить про слабкість політтехнологічного штабу колишнього президента. Звичайно, нам потрібно в НАТО, але нас туди ніхто не запрошує. І я не розумію – чому політтехнологи не підказують Порошенку примітивність цих ходів», – додав Небоженко.

Нагадаємо, Порошенко запропонував українській владі почати переговори про перейменування Грузії в Сакартвело.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *