Підозрюваний у вбивстві Гандзюк екс-помічник нардепа від БПП погрожував її друзям

Колишній помічник нардепа від БПП Миколи Паламарчука Ігор Павловський, підозрюваний в причетності до вбивства херсонської активістки Катерини Гандзюк, погрожував її друзям.

Про це Вестям повідомив кум загиблої, депутат однієї з райрад Херсона Олександр Власов, якому погрожували місцеві «авторитети».

Крім того, загрози приходили і депутату мыськради Єгору Устинову, який підтримував дружні стосунки з Гандзюк.

Після того, як в мережі з’явилася інформація про те, що на Павловського, як організатора вбивства, вказав підозрюваний Васянович, екс-помічник нардепа почав писати в особисті повідомлення в соцмережах тим, хто репостив подібні записи. Наприклад, в неприємній формі Павловський звернувся до депутата міськради Єгора Устинова, з яким дружила загибла минулої неділі Гандзюк.

Крім того, телефонні дзвінки з погрозами були на адресу іншого друга Катерини Романа Баклажова.

За словами Власова, йому і його дружині Лілії погрожували колишні АТОвці, які входили в громадські організації ветеранів при ОДА. Депутат Білозерської райради Роберт Погорєлов в соцмережах залишив неоднозначне повідомлення.

«Пацани, якщо що зі мною — Лілю і Сашу (Власових — ред.) Під землю. Заповіт. Нас тепер всіх, походу планують під злив», – написав Погорєлов. Незабаром Погорєлов видалив повідомлення, а пояснювати його значення від відмовився.

Нагадаємо, екс-помічника народного депутата від БПП Миколи Паламарчука Ігоря Павловского заарештували у справі про вбивство активістки і співробітниці Херсонської мерії Катерини Гандзюк.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *