PayPal запустив пересилання грошей зі США до України

У середу, 29 серпня, компанія PayPal включила можливість пересилати гроші з США в Україну. Можливість зробити транскордонний переказ в Україну зі США буде здійснюватися через систему переказів Xoom, яка є дочкою PayPal, повідомляється на сторінці представництва електронної платіжної системи в Facebook.

«Пару годин тому PayPal включив можливість транскордонних переказів для України. Поки що тільки зі США і поки що тільки через свою дочку Xoom. Але я впевнений, що це тільки початок», – йдеться в повідомленні PayPal for Ukraine Initiative.

Розширення стало можливо завдяки партнерству Xoom з компанією Ria, дочірньою компанією Euronet Worldwide. Тепер клієнти Xoom з США можуть відправляти гроші в 70 відсотків країн світу, просто завантаживши додаток Xoom на свій мобільний телефон або зайшовши на сайт Xoom.

«Для України включили сервіс Cash Pickup, який дозволяє одержувачеві в Україні забрати грошовий переказ в одному з банків, зазначених на сайті Xoom. Ощадбанк, Приватбанк, Universal, Pravex, Укргазбанк – все в списку. Щодо лімітів: можна пересилати до 2999 доларів на добу, але не більше 6000 доларів за 30 днів. Або розширювати ліміти через форму на сайті, надавши додаткові документи», – повідомили в PayPal for Ukraine Initiative.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *