Паливні схеми: суд поновив чиновника Міноборони на посаді

Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі (САП) відмовили у продовженні відсторонення від посади директора Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони Володимира Гулєвича, якого підозрюють у причетності до розтрати майже 150 млн гривень на закупівлю палива.

Таке рішення ухвалив суддя Солом’янського районного суду міста Києва за результатами розгляду відповідного клопотання першого заступника керівника САП Максима Грищука, повідомляє Слово і Діло.

Так, зазначається, що прокурор обґрунтовував своє клопотання тим, що Гулєвич в силу посади може знищити, підробити речі і документи, які мають істотне значення для досудового розслідування, а також незаконними засобами впливати на свідків, експертів, фахівців та інших учасників кримінального провадження або протиправно перешкоджати кримінальному провадженню іншим чином.

У прокуратурі допустили, що підозрюваний зможе схилити інших учасників кримінального провадження до перешкоджанню досудовому розслідуванню у кримінальному провадженні шляхом надання неправдивих свідчень, можливості тиску на підлеглих осіб під час вчинення злочину.

Адвокат і підозрюваний заперечили проти задоволення клопотання.

Повідомляється, що вислухавши обидві сторони, суддя ухвалив рішення відмовити в задоволенні клопотання, оскільки прокурором не доведено яким саме чином Гулєвич може вплинути на вже допитаних свідків і яким чином він може знищити або підробити документи.

Нагадаємо, раніше заступнику міністра оборони Ігорю Павловському, директору Департаменту державних закупівель Міноборони Володимиру Гулевичу та ще двом посадовцям міністерства інкримінували розтрату майна.

Згодом Спецпрокуратура програла апеляцію щодо відсторонення від посади заступника глави Міністерства оборони Ігоря Павловського, якого детективи НАБУ підозрюють у причетності до корупційної схеми із закупівлі палива.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *