Ненавиджу українців: у Запоріжжі розгорівся скандал через водія-сепаратиста

У Запоріжжі нахабний водій маршрутки після конфлікту через пільговиків, взяв у заручники пасажирів та поїхав в невідомому напрямку.

Про інцидент розповіли в Facebook-спільноті «Типове Запоріжжя» у Facebook, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Пасажир маршрутки Світлана Лупіновіч розповіла, що коли сіла в транспорт, виявилася свідком скандалу між водієм та старенькою бабусею з палицею. Жінка виправдовувалася, чому не платить за проїзд, на що водій у відповідь каже їй образливі слова: «ви тут вже третя», «ви тут всі інваліди».

Одна з пасажирів не витримує і оплачує проїзд старенької, але водій продовжує обзиватися. Народ починає обурюватися і відповідати водієві,  той зупиняє транспорт, виходить з нього, відкриває капот і повідомляє, що нікуди не поїде, бо поламався.

Після того, як всі пасажири вийшли, в салоні залишилася Світлана Лупіновіч, старенька бабуся і ще один пасажир по імені Андрій.

«Пасажири виходять, залишаюсь я, бабуся і Андрій, який вимагав від водія дотримуватися правил поведінки. Водій відвіз нас на кінцеву зупинку, по дорозі я викликала 102. Описую ситуацію і кажу, що водій везе нас в невідомому напрямку. Виклик прийняли. Стоїмо на відстої, він порпається в машині і зверхньо-нагловато заявляє: «Плювати я хотів на вашу поліцію», — розповіла жінка.

Вона розповіла, що через годину їй подзвонили з поліції і поцікавилися, де вони знаходяться. Після цього вони пообіцяли, що найближчий патруль проведе з водієм профілактичну бесіду.

«Поліція не приїде. Ненавиджу українців. Ви хохли норовите на халяву скрізь пролізти. Воювали вони. АТО. Я теж воював в Афгані. Я вбивав людей. Мені не страшно вбивати. Працювати треба. Я на пенсії і працюю. Я замолоду про пенсію думав. А вони тут», — сказав водій.

Нагадаємо, що учасники АТО з Хмельницької області провчили нахабного водія маршрутки, який вигнав з автобуса пораненого ветерана АТО Олександра Дармороса з Хмельницького.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *