«Неадекват з ножем»: потерпілий розповів про причини кривавої бійки у житомирському ТРЦ

У Житомирі покупець у торговому центрі порізав власника бутика ножем на очах десятків людей. Інцидент стався 8 грудня в ТРЦ «Глобал UA». Свідки зняли бійку на відео, вони ж викликали поліцію і не дали нападнику втекти.

Закривавлена підлога, побита ялинка – це відео зняли на мобільний відвідувачі торговельного центру, які стали свідками різанини. Чоловіка з ножем намагалися втихомирити відвідувачі і продавці, але він пручався та не припинив спротив, навіть коли приїхала поліція. Очевидці кажуть, що агресивний покупець був напідпитку і міг  накинутися на будь-кого. За версією самого нападника, він ходив по магазинах з маленькою донькою та дружиною, коли на них здійснили напад і він був змушений захищатися.

Натомість у потерпілого 25-річного Івана інша версія: жінка зайшла до крамниці, а її чоловік сперся на рамку біля входу. Продавчиня попросила відійти, але відвідувач почав розхитувати рамку ще дужче, тоді і втрутився власник крамниці.

«Була перепалка, потім у хід пішли кулаки, потім він почав діставати ніж. Це був розкладний ніж, який був у задній кишені. Дуже багато людей – розмахував ножем, не бачачи», — каже Іван Кришталь. 

Один з ударів припав йому в обличчя – лезо пройшло від вуха до перенося. 

«Якимсь щасливцем виявився, тому що до ока там навіть на сантиметри, а напів міліметри. Він просто пройшов кінчиком повз око», — розповів постраждалий.

Тепер чоловік переживає, аби не залишився шрам, адже крім роботи у крамниці, підпрацьовує моделлю і приймає участь у промокампаніях. У торговельному центрі тим часом досі не можуть відійти від шоку – продавчині тепер бояться виходити на роботу. 
«Бо серед нас такі неадеквати ходять з ножами», — каже Валентина Лисюк. 

«Переляк від того, що в будь-якої людини може ніж лежати в кишені», — каже Ксенія Соколовська.

Нападник зараз у СІЗО, поліція затримала його на дві доби. За різанину, яку кваліфікували як хуліганство, йому загрожує до 5 років позбавлення волі.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *