Названо товари, які найчастіше провозять з Донбасу

Державна фіскальна служба України назвала товари, які найчастіше перевозяться через лінію зіткнення до та з тимчасово окупованих територій, станом на 11 липня 2019 року.

Про це повідомила прес-служба ДФСУ у відповіді на запит кореспондента УНН, передає НАРОДНА ПРАВДА.

“Серед товарних груп що найчастіше перевозяться через лінію зіткнення, найбільшу частку займають: з тимчасово окупованих територій (далі – ТОТ) – взуття, деталі та запчастини, меблі, тютюнові вироби; до ТОТ – побутова техніка, комп’ютери та комплектуючі, одяг, тютюнові вироби, продукти харчування”, – йдеться у відповіді на запит.

Також повідомляється, що з початку 2019 року співробітниками податкової міліції ДФС під час здійснення контрольно-дозвільних процедур на контрольних пунктах в’їзду-виїзду виявлено 441 факт порушення порядку переміщення товарів у районі здійснення операції Об’єднаних сил. Стосовно порушників складені адміністративні протоколи за ст. 204-3 КУпАП.

“В рамках проваджень у справах про адміністративні правопорушення з незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 23,6 млн грн, в тому числі підакцизних товарів – на 2 млн гривень”, – зазначається в повідомленні.

Нагадаємо, що з 1 липня 2019 року набула чинності постанова Кабміну про заборону ввезення на територію України транспортних засобів з Російської Федерації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *