Назвали фрукт, який допомагає ефективному схудненню

Вживання авокадо сприяє втраті ваги у людей з ожирінням.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, до такого висновку дійшли вчені з Центру досліджень в області харчування при Іллінойському технологічному інституті, пише MedikForum.

Фахівці стежили за людьми (група з 31 людини, що страждає надлишковою масою тіла), які вживають авокадо протягом шести годин. Експертів цікавило, як свіжий авокадо впливає на почуття голоду і ситості.

Виявилося, що цей продукт допомагає зменшувати кількість швидких вуглеводів, порції хліба і макаронів, не відчувати аномального голоду.

Назвали фрукт, який допомагає ефективному схудненню

Як відомо, швидкі або прості вуглеводи легко розщеплюються і засвоюються організмом за рахунок своєї особливої хімічної формули, а також мають виражений солодкий смак. Безконтрольне і надмірне споживання в їжу саме швидких вуглеводів асоціюється зі швидким набором ваги через прирост жирової тканини.

Крім боротьби із зайвою вагою авокадо позитивно впливає на рівень інсуліну і глюкози в крові, що сприяє зниженню ризику діабету і серцево-судинних захворювань.

Як повідомлялося раніше, всупереч розхожій думці, хліб — це не тільки калорії, але з хлібними виробами варто бути уважним. Насправді калорійність хліба не така і велика 200-250 ккал на 100 грамів. Але при цьому за рахунок хліба можна задовольнити на 30% добову потребу організму в білку, і на 50% — в харчових волокнах (що важливо для нормальної роботи кишечника), а також на 50% — у залозі.

Також стало відомо, що до небезпечних захворювань, в тому числі раку товстої кишки, що може призвести вживання харчової добавки Е171.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *