НАЗК очолила людина Порошенка, тому там нічого не зміниться – нардеп

Позафракційний народний депутат Юрій Дерев’янко вважає, що зміна керівництва Національного агентства з питань запобігання корупції нічого не змінить.

Про це він сказав в ефірі телеканалу NewsOne.

За словами Дерев’янка, діяльність НАЗК перебуває під контролем адміністрації президента України Петра Порошенка, тому Агентство не працюватиме ефективно.

«Зі зміною керівництва в НАЗК нічого не зміниться. Це людина Порошенка (Олександр Мангул ред.). І цей орган уже практично вмер, повноцінно не народившись. НАЗК не буде працювати ефективно, як вимагає закон. Це керована Адміністрацією президента структура і не тільки в частині новопризначеного глави, але і в частині всіх членів», – заявив нардеп.При цьому Дерев’янко зауважив, що проблема не в тому, що НАЗК молода структура і проходить процес становлення, а річ у тім, що владі не потрібно, щоб цей антикорупційний орган працював як слід.

«Ця структура не буде виконувати тих функцій, які потрібні українському суспільству. І питання не в тому, що це процес становлення чи, що це нова, молода структура. Це питання відсутності політичної волі у верхівки української держави, тобто у Порошенка, у прем’єр-міністра і неіснуючої більшості», – певен депутат.

Як відомо, сам новоспечений глава Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Мангул заперечує знайомство із президентом Петром Порошенком.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *