Нардепи масово пропускають голосування в Раді – Комітет виборців

Протягом березня 51 нардеп пропустив 90% голосувань Верховної Ради, при цьому 5 – не проголосували жодного разу.

Про це повідомляє Комітет виборців України, зазначаючи: народними депутатами, які жодного разу  не голосували стали: позафракційні Дмитро Ярош та В’ячеслав Константіновський (заявив про складання повноважень – ред.), «опоблоківець» Євген Бакулін та нардепи-втікачі Олександр Онищенко і Сергій Клюєв.

При цьому зауважується: попри те, що протягом зазначеного періоду відбулось 399 голосувань, низка обранців взяли в них участь лише кілька разів – так, депутат від «Опозиційного блоку» Дмитро Добкін голосував лише одного разу, його колега Денис Омелянович натиснув кнопку тричі, позафракційний Константин Жеваго голосував лише 6 разів, а Михайло Добкін («Опозиційний блок») та Надія Савченко – по 8 разів .

«Вказані депутати не були на лікарняному чи у відряджені й пропустили голосування ВР з невідомих причин, хоча у більшості випадків були присутні у залі парламенту», – резюмує КВУ.

НагадаємоЄвропейський Союз хоче бачити від української влади «більше рішучості» в проведенні реформ і боротьби з корупцією.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *