«Нафтогаз» пообіцяв киянам гарячу воду за тиждень

НАК «Нафтогаз» заявляє, що підписав мирову угоду з КП «Київтеплоенерго», тож приблизно за тиждень мешканці столиці отримають гарячу воду.

Про це повідомляє прес-служба компанії у Twitter.

«Десь за тиждень бойлерам можна дати відпочинок. Сьогодні підписали мирову угоду, за якою «Київтеплоенерго» визнає, що є правонаступником за борговими зобов’язаннями «Київенерго». Завтра Господарський суд Києва має затвердити мирову угоду», – йдеться у повідомленні.

За даними «Нафтогазу», після цього упродовж 2 днів «Київенерго» та «Київтеплоенерго» урегулюють питання передачі боргових зобов’язань.

«Щойно це станеться, «Нафтогаз» та «Київтеплоенерго» зможуть укласти договір про постачання газу за пільговою ціною на умовах ПСО. Весь процес триватиме до 5 робочих днів«, – зазначили в «Нафтогазі».

Як відомо, у багатьох столичних житлових будинках, лікарнях, дитячих садочках та інших установах вже п’ятий місяць відсутнє гаряче водопостачання.

Нагадаємо, 2 жовтня прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявляв, що уряд допомагає київській владі до кінця тижня вирішити проблеми щодо забезпечення жителів столиці гарячою водою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *