На Рабіновича завели чергову кримінальну справу

Національна поліція Україна почала кримінальне провадження проти народного депутата Вадима Рабіновича за умисне невиконання судового рішення.

Раніше суд зобов’язав Рабіновича спростувати поширену ним раніше інформацію про діяльність начальника головного слідчого управління СБУ Василя Вовка, який звернувся за захистом до юристів, повідомили в прес-службі адвокатського об’єднання Aver Lex.

Адвокат начальника головного слідчого управління СБУ Катерина Сташків зазначила, що в липні 2015 року нардеп поширив завідомо неправдиві відомості про діяльність її підзахисного.

Відповідно до рішення Шевченківського районного суду міста Києва від 26 квітня 2016 року, Рабінович повинен був провести схожу прес-конференцію і спростувати поширену ним недостовірну інформацію.

Однак нардеп досі не виконав вимоги Шевченківського суду. У зв’язку з цим державний виконавець Шевченківського РВ ДВС звернувся в поліцію з метою відкриття проти Рабиновича кримінальної справи.

Нагадаємо, нардеп Сергій Каплін заявив, що Національне антикорупційне бюро України, Національне агентство по запобіганню корупції і Спеціалізована антикорупційна прокуратура спільно розслідують 4 кримінальні провадження щодо незаконного збагачення нардепа Вадима Рабіновича.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *