На Луганщині правоохоронці затримали двох жінок, які торгували наркотиками через інтернет

У Луганській області правоохоронці затримали двох жінок, які за допомогою інтернету збували наркотики. Поліцейські вилучили 60 пакетів з психотропними речовинами.

Прессекретар поліції Луганської області Тетяна Погукай повідомила, що під час огляду помешкання у жінок вилучили 38 пакетів з психотропною речовиною PVP, 12 з амфетаміном та 10 пакетів з канабісом.

До теми: Прокуратура ліквідувала нарколабораторію, амфетамін з якої постачали військовим: фото

Затриманим  жителькам Сєверодонецька 34 та 37 років. Одна з них раніше вже була засуджена за наркозлочини. Жінки продавали наркотики через Інтернет за допомогою Messenger та Telegram, оплату приймали через систему ЕasyPay за схемою так званих «закладок». 

У поліції зазначили, що під час обшуку за місцем проживання раніше судимої жінки окрім наркотиків також було вилучено електронні ваги, фінансові записи та обладнання для пакування наркотиків.

Правоохоронці ініціювали досудове слідство в рамках кримінального провадження за незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *