Меркель розповіла про стан свого здоров’я та коли піде з політики

Канцлер Німеччини Ангела Меркель провела прес-конференцію, на якій заявила про закінчення політичної кар’єри і стан свого здоров’я.

Як повідомляє Euronews, вона підтвердила вихід з політики в 2021 році. Зокрема, канцлер заявила, що не має наміру брати участь у виборах 2021 на пост канцлера і зазначила, що після закінчення терміну повноважень у неї буде «інше життя».

Читайте також: Експерти розшифрували, що шепотіла Меркель, коли тремтіла

Крім того, вона прокоментувала своє здоров’я. Меркель підкреслила, що розуміє весь інтерес громадськості до стану свого здоров’я, проте вважає, що це особисте питання. Вона запевнила, що в змозі працювати.

Я відчуваю себе добре. З такою кількістю цікавих питань – дуже добре. В 2021 роція піду з політики. Я вважаю, що життя після цього продовжиться, і я сподіваюся провести її в доброму здоров’ї,
– наголосила німецький лідер.

До слова, рішення покинути політичні пости після терміну закінчення чинних повноважень на чолі німецького уряду Ангела Меркель оголосила ще 29 жовтня 2018 року на прес-конференції у Берліні. Причини свого рішення Меркель пояснила необхідністю перегорнути сторінку в історії партії і країни. Вона також заявила, що після відходу з поста канцлера більше не буде займати посад у політиці.

Коли Меркель ставало погано?

Вперше неконтрольований приступ помітили в Ангели Меркель 18 червня під час зустрічі з Президентом України Володимиром Зеленським. Вона сильно тремтіла, було помітно, що канцлерці важко встояти на ногах і вона може втратити свідомість.

Напад у Меркель під час зустрічі з Зеленським: відео

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *