Медовий місяць Зеленського і «Слуги народу» закінчився, – Рибачук

До найбільшої парламентської фракції прийшла перша криза. І це лише початок. Цю політичну силу чекає доволі непростий період.

Ідея провести через поліграф депутатів фракції «Слуга народу» викликає цілком логічне питання: а що теоретично може бути з тими депутатами, яких упіймають на брехні?

Читайте також: Скандал у «Слузі народу»: кого Зеленський має поставити на місце та Проти нардепа зі «Слуги народу» Медяника зареєстровано кримінальне провадження, – Холодницький

Ідея з поліграфом схожа на шоу. Хто проходить цей тест під об’єктивами журналістів? Здається, це лише спроба відвернути увагу від справжніх проблем і продемонструвати публіці свою чесність й відкритість.

Відповідно до діючого законодавства, на них може чекати лише вигнання з фракції. Такі депутати не втратять мандат, а будуть й далі «дрейфувати» у стінах Верховної Ради, не маючи над собою абсолютно ніякого контролю.

Інша справа, якщо проти них буде відкрите кримінальне провадження й парламентарі дадуть свою згоду на арешт підозрюваних у скоєнні злочину – взятті хабаря.

Зрозуміло, що депутати з фракції “Слуга народу”, будучи своєрідними політичними «стартапами», намагаються бути сучасними, використовувати нові технології й показати своєю діяльністю нову якість політики. Проте виходить так, що народні обранці від цієї політсили навіть не спілкуються з своїми виборцями. Я щойно їздив Україною й повсюди спілкувався з журналістами і громадою – вони підтверджують, що «слуг народу» сам народ після виборів й не бачить. Хоча фракція, як мені відомо, збирається кожні два тижня: вони вирішують нагальні питання й підкреслюють, що завжди зважають на думку людей.

По-суті як такої партії «Слуга народу» взагалі не існує. Є президент Володимир Зеленський і є його програма. Отримавши таку велику підтримку людей, «слуги народу» мали б діяти так, щоб це відповідало тим обіцянкам, які були дані ними під час виборчої кампанії. Але наразі ми бачимо іншу політику та ганебну боротьбу за владу всередині фракції.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *