Медики розповіли, яке житло провокує серцево-судинні захворювання

Експерти провели дослідження, в результаті якого виявили зв’язок між висотою житла людини і схильністю до серцево-судинних захворювань, а також назвали найнебезпечніші для здоров’я поверхи.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про цеповідомляє Vistanews.

За словами вчених, висота, на якій людина проводить більшу частину свого життя, має значення для організму: чим вище від землі, тим більша ймовірність серцево-судинних захворювань.

Міжнародне дослідження показало, що люди, які проживають на перших трьох поверхах, відчувають себе комфортніше, ніж їхні сусіди зверху. Це пов’язано з почуттям безпеки. Багато респондентів вважають, що в разі пожежі зможуть покинути квартиру через вікно, якщо двері будуть заблоковані.

Крім того, перші поверхи зручніші для побутових цілей. Приміром, з балкона можна передати ключі або парасольку. Але жителі нижніх поверхів часто страждають від проблем з диханням через пил, а на стінах таких квартир можуть з’являтися грибки від підвищеної вологості і тіні.

Як стверджують вчені, безпечне життя з 1 по 3 поверх можливе лише  в 200 метрах від автомобільної дороги.

Ті, хто придбав житлоплощу на верхніх поверхах, потрапляють під вплив електромагнітного випромінювання і вібрацій. Це призводить до частого безсоння, стресів і психологічних проблем. У жителів високих поверхів, починаючи з сьомого, частіше спостерігаються проблеми з серцево-судинною системою і головні болі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що вітамін C може стати причиною важких розладів здоров’я і призвести до утворення каменів у нирках, порушення функції серцево-судинної системи, порушення сну та функцій центральної нервової системи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *