Лещенко заперечує розголошення даних досудового розслідування для допомоги екс-депутату Крючкову

Депутат Верховної Ради від фракції БПП Сергій Лещенко заперечує розголошення даних досудового розслідування для допомоги у втечі за кордон колишньому народному депутату, екс-голові правління ПрАТ «Холдингова компанія «Енергомережа» Дмитру Крючкову.

Про це він сказав Українським Новинам.

«На злодієві шапка горить. Холодницький (керівник САП – Ред.) обвинувачується в тому, що передавав інформацію фігурантам розслідування НАБУ, допомагаючи їм уникнути покарання за розкрадання державних грошей. Тепер Холодницький, йдучи на дно, намагається затягнути за собою інших — зокрема тих, хто викривав його діяльність. Цікаво, що фігурантами справи Крючкова є якраз брати Суркіси, яким Холодницький допоміг уникнути неприємного спілкування з НАБУ. Зі схемою Крючкова – Суркіса зі знекровлення державних обленерго, що діяла під патронатом Ігоря Кононенка, я боровся всі роки її існування, а тому жодним чином не допомагав Крючкову втекти», – запевнив він.

Зі слів депутата, Крючков не потребував його допомоги, тому що його куратори знайшли спільну мову з САП.

Також Лещенко додав, що ніколи не спілкувався з Крючковим.

За даними співрозмовників агентства в САП, Крючков залишив Україну через розголошення даних досудового розслідування депутатом Лещенком.

Правоохоронні органи отримали інформацію, що співробітники НАБУ «злили» Лещенку інформацію про Крючкова і через деякий час він виїхав за кордон.

Як повідомлялося раніше, колишнього народного депутата України, голову правління ПрАТ «ХК «Енергомережа» Дмитра Крючкова, котрий підозрюється в розкраданні коштів компанії «Запоріжжяобленерго», затримали у Німеччині.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *