КНДР запустила дві ракети в сторону Японії: перші подробиці

Північна Корея здійснила запуск двох нерозпізнаних ракет у напрямку Японських островів.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на  агентство “Yonhap”, південнокорейські військові зафіксували запуск двох ракет з території КНДР у напрямку Японії.

Південнокорейське військове командування офіційно заявило, що Пхеньян здійснив успішний пуск двох ракет зі східного узбережжя країни. Спочатку було повідомлено про один пуск, а трохи пізніше – про другий.

За даними Об’єднаного комітету начальників штабів Південної Кореї КНДР “випустила один нерозпізнаний снаряд о 5:34 (23:34 за Києвом), а інший – о 5:57 (23:57) з районів міста Вонсана у Східне море (Японське море), і обидва вони пролетіли близько 430 кілометрів “.

“Наші військові уважно стежать за ситуацією на випадок додаткових пусків, зберігаючи при цьому боєготовність”, – відзначили в Об’єднаному комітеті начальників штабів Південної Кореї.

У штабі також додали, що південнокорейські і американські розвідувальні органи аналізують, якого типу снаряди були запущені.

Міністр оборони Японії Такесі Івая назвав цей запуск сумним “фактом”.

“Ми підтверджуємо, що ракети не досягли нашої території або нашої виняткової економічної зони”, – заявив міністр.

У свою чергу CNN після повідомлень про перший пуск повідомив з посиланням на первинні оцінки американських військових, що мова, швидше за все, йде про ракету малої дальності. Схожі випробування КНДР провела в травні 2019 року. Тоді йшлося саме про такі ракети, і їх випробування не було сприйнято як порушення резолюцій РБ ООН.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що 22 липня, південнокорейські військові літаки зробили попереджувальні постріли в зв’язку з діями російського військового літака, який двічі зайшов в повітряний простір країни.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *