Каплін отримав підтвердження від Ізраїлю про подвійне громадянство Рабіновича

Депутат Верховної Ради України Сергій Каплін заявляє про отримання доказів від Міністерства внутрішніх справ Ізраїлю щодо ізраїльського громадянства нардепа Вадима Рабіновича.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Подав до Державної міграційної служби України депутатське звернення з доказами, що народний депутат Вадим Рабінович має громадянство держави Ізраїль», – зазначив він.

За словами нардепа, ним були отримані, видані Міністерством внутрішніх справ Ізраїлю та легалізовані для використання в Україні, документи про те, що Вадим Рабінович зареєстрований в Ізраїлі, як громадянин цієї країни Давід Рабінович, ім’я батька – Зиновій, має посвідчення особи №303446132, адреса: Ізраїль, Бітан Аарон, 4029400.

Каплін також наголошує, що особистий підпис ізраїльського Давіда Рабіновича є абсолютно ідентичним підпису українського нардепа Вадима Рабіновича, вони народилися в один день – 4 серпня 1953 року, і у них збігається ім’я батька – Зиновій.

«Відтак, ще одна шахрайська оборудка Рабіновича розкрита! Давід Рабінович не має права бути громадянином України. Не можна весь час дурити українців – прийшов час відповідати за брехню», – підкреслив нардеп.

Нагадаємо, напередодні народний депутат, лідер партії «За життя» Вадим Рабінович заявив, що завершить політичну кар’єру лише в тому випадку, якщо йому нададуть докази того, що він літав на Мальдіви і купив особняк в Ізраїлі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *