Для збору коштів на відновлення Нотр-Дам пропонують створити «громадську ініціативу»

Одразу ціла низка організацій, компаній і меценатів по всьому світу заявила про готовність виділити кошти на реставрацію собору Нотр-Дам в Парижі, який серйозно постраждав в результаті пожежі.

Зокрема, представники французького Фонду спадщини запустили національну кампанію зі збору коштів на відновлення собору, повідомляє DW.

Виконавчий директор компанії Kering і один з найбагатших людей Франції Франсуа Анрі Піно пообіцяв перерахувати на ці цілі не менше 100 мільйонів євро.

Німецький політик, член партії Християнсько-демократичний союз Фрідріх Мерц в свою чергу заявив про необхідність створення «громадянської ініціативи», яка буде відповідати за збір фінансування в Німеччині.

15 квітня у центрі столиці Франції сталася масштабна пожежа у соборі Паризької Богоматері.

Внаслідок пожежі обвалився шпиль історичної будівлі та знищено її дах.

Президент Франції Емануель Макрон пообіцяв, що собор Паризької Богоматері, який нерозривно пов’язаний з усіма видатними подіями французької історії, буде відбудовано.

Собор Нотр-Дам або собор Паризької Богоматері – один із символів французької столиці. 850-річний собор є об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і однією з найвідоміших туристичних визначних пам’яток в світі. У соборі зберігаються безліч творів мистецтва.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *