«Чому головний податківець вінниччини не люстрований?» – запитують читачі

«Горіхова справа», куди втягнули бійців АТО, переросла в інформаційну війну проти мене», — переконаний головний податківець області Мирослав Продан.

Ще один скандал, котрий лихоманив Вінниччину останнім часом, схоже, досяг свого апогею. На адресу редакції надійшов такий лист: «Владу треба очистити від шахраїв і хабарників! Нинішній очільник  ГУ ДФС України у Вінницькій області, радник податкової та митної справи ІІ рангу Продан Мирослав Васильович протягом 2013 та 2014 років обіймав посаду заступника начальника ДПІ Солом’янського району м.Києва, отже, підпадає під люстрацію. Проте Мирослав Продан не зміщений, а так і продовжує обкрадати громадян і бюджет країни. Його історія незаконного збагачення почалась ще у 2012 р., коли Мирослав Продан обіймав посаду заступника начальника ДПІ у м. Вінниці та,  застосовуючи тиск на власника концерну «Поділля» Гіренка Тимофія Миколайовича, придбав квартиру за заниженою вартістю і оформив її на підставних осіб ТОВ «Вінінвестбуд».

Свій перший незаконний мільйон він заробив на відшкодуванні понад 7 млн грн. ПДВ пiдприємствам групи «Вiойл» (м. Вiнниця) та ПАТ «Вiнницький олiйножировий комбiнат». У 2013 році питання щодо незаконного виділення з бюджету коштів ПАТ «Вiнницький ОЖК» було піднято в акті ДПI Московського району м. Харкова до ДФС Вінницької обл. Цим актом не підтверджено реальності здiйснення господарських вiдносин з постачальниками і доведено фіктивність справи. Але, при всій начебто прозорості справи – значна сума коштів (7 млн грн.), незаконно відшкодованих ПАТ «Вiнницький ОЖК» так і не була повернута в бюджет, а на офіційні звернення з цього питання М.В. Продан та керівники відповідних відділів, надавати будь-яку інформацію та пояснення відмовляються.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *