Аваков зберіг у МВС кругову поруку – політолог

Напад і смерть херсонської активістки Катерини Гандзюк є результатом відсутності реформ у Міністерстві внутрішніх справ та фактичним збереженням главою відомства Арсеном Аваковим кругової поруки.

Таку думку 24 каналу висловив голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко.

Він нагадав, що є підозри, що за нападом на Гандзюк стоїть депутат від «Блоку Петра Порошенка», генерал поліції Микола Паламарук, який організував усе через свого помічника Ігоря Павловського. Фесенко припускає, що Аваков міг не знати про місцеві розборки. Але, певен він, у МВС за Авакова продовжує діяти принцип – своїх не здаємо.

Зокрема, за словами політолога, МВС так і не здало «беркутівців», причетних до розстрілів на Майдані, що є дуже показовим.

«Можливо, це була плата Авакова за зміцнення свого авторитету і впливу в МВС. Він там був чужою людиною, оточив себе авторитетними генералами, що допомогло йому закріпитися», – зазначив експерт.

Разом із тим, зауважив Фесенко, реформи у МВС не відбулося, з’явилося багато докорів, що поліція залишилася «ментовкою». Ситуація в Херсонській області, наголосив політолог, ці закиди і підозри лише посилила.

Як відомо, правозахисники вимагають відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова і генпрокурора Юрія Луценка в зв’язку зі смертю активістки Катерини Гандзюк. 6 листопада Луценко заявив, що подасть заяву про відставку на ім’я президента.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *