Сергій Стерненко: потерпілий генерал Головін ігнорує українське правосуддя. ВІДЕО

Очільник поліції Одещини генерал Дмитро Головін, який є єдиним потерпілим у справі про заворушення в Літньому театрі Одеси в кінці 2017 року ігнорує українське правосуддя, так як відмовляється з’являтися у судових засіданнях для надання свідчень у справі.

Про це повідомив одесський активіст Сергій Стерненко, який разом ще з двома активістами підозрюється у нападі на генерала. Про це  повідомляє кореспондент 048.

Сьогодні в приморському районному суді мало відбутися засідання у справі  Нагадаємо, в листопаді 2017 пройшла акція протесту проти забудови Літнього театру.

Трьом активістам інкримінують хуліганство. Це Сергій Стерненко, Дем’ян Ганул і Ігор Бей. Потерпілим визнаний глава ГУНП в Одеській області Дмитро Головін. Сьогодні він знову не прийшов на засідання.

За словами Сергія Стерненко, суд не може розпочати розгляд справи, не може провести підготовче засідання, через систематичні неявкипотерпілого. Це відбувається вже рік. "Докликатись" Дмитра Головіна в суд намагалися, відправляючи йому повідомлення в телеграмі і навіть влаштувавши в фейсбуці флешмоб. Але нічого не допомогло. 

admin