На Луганщині правоохоронці затримали двох жінок, які торгували наркотиками через інтернет

У Луганській області правоохоронці затримали двох жінок, які за допомогою інтернету збували наркотики. Поліцейські вилучили 60 пакетів з психотропними речовинами.

Прессекретар поліції Луганської області Тетяна Погукай повідомила, що під час огляду помешкання у жінок вилучили 38 пакетів з психотропною речовиною PVP, 12 з амфетаміном та 10 пакетів з канабісом.

До теми: Прокуратура ліквідувала нарколабораторію, амфетамін з якої постачали військовим: фото

Затриманим  жителькам Сєверодонецька 34 та 37 років. Одна з них раніше вже була засуджена за наркозлочини. Жінки продавали наркотики через Інтернет за допомогою Messenger та Telegram, оплату приймали через систему ЕasyPay за схемою так званих «закладок». 

У поліції зазначили, що під час обшуку за місцем проживання раніше судимої жінки окрім наркотиків також було вилучено електронні ваги, фінансові записи та обладнання для пакування наркотиків.

Правоохоронці ініціювали досудове слідство в рамках кримінального провадження за незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів.

admin